Tel. +48 668 825 590 | b.k.perfektom@wp.pl

Loading...
http://biuro-rachunkowe-poznan.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/header.biuro-rachunkowe-2gk-is-146.jpg http://biuro-rachunkowe-poznan.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/header.biuro-rachunkowe-1gk-is-146.jpg http://biuro-rachunkowe-poznan.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/header.biuro-rachunkowe-3gk-is-146.jpg http://biuro-rachunkowe-poznan.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/header.biuro-rachunkowe-4gk-is-146.jpg
Text

O nas

Biuro rachunkowe PERFECTO oferuje kompleksowe usługi księgowe oraz obsługę kadrowo-płacową dla podmiotów o różnych profilach działalności i formie prawnej.

Celem naszych działań jest zadowolenie klienta. Indywidualnie i elastycznie podchodzimy do potrzeb i oczekiwań każdego z nich. Wieloletnia praktyka oraz zdobyte doświadczenie przekładają się na najwyższą jakość wykonywanych usług. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę księgową po najbardziej konkurencyjnych cenach.

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów na wykonywanie usług księgowych dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Ponosimy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Projekt © WEBXL Strony internetowe. All rights reserved.